Reklamní tabule

Reklamní tabule jsou velmi oblíbeným způsobem propagace konkrétních výrobků i samotných firem. Denně jich na svých cestách vidíme stovky a pomáhají nám se zorientovat v nepřehledné záplavě nabídek. Jejich umístění je téměř neomezené.

Výroba reklamních tabulí

Při výrobě reklamních tabulí jsou využívány moderní postupy a technologie, aby byla zajištěna jejich dlouhá životnost. Jedním z hlavních kritérií je právě ten fakt, že tabule budou velmi pravděpodobně vystaveny nepříznivým venkovním podmínkám, a jsou proto voleny i odpovídající materiály jako PVC, slitiny kovu či impregnované dřevo.

Umístění reklamních tabulí

Stejně jako velké reklamní cedule a nápisy, i tabule s reklamou se dají umístit všude tam, kde jejich dobře promyšlená poloha bude přinášet užitek a reklama tak osloví stále nové zákazníky. Své uplatnění najdou i v místech, kde se jiným druhům reklamy nedaří. Pomáhají zviditelnit a vyzdvihnout důležité věci, které mají zákazníka zaujmout a oslovit.

Venkovní reklama se zaměřuje spíše na oslovení více zákazníků, a její vliv na nové zákazníky je také větší. Hlavním kritériem pro vaše rozhodování o umístění reklamy by tedy mělo být zvážení, jak moc je dané místo lukrativní pro vaši reklamu a kolik vám přinese zákazníků.